spodenki Scott RC Pro +++


Nowy produkt

Krótkie spodenki na szelkach SCOTT RC Pro +++ są eleganckie i stylowe, z unikalnym uchwytem na szerokie nogawki z bezpośrednio nakładanym silikonem, który zapewnia niskoprofilowe wykończenie i lepszy komfort. Wyposażone w wyściółkę SCOTT +++ Pro, oddychający materiał i siateczkowe wstawki wentylacyjne, są to najlepszy wybór dla naszych zawodników zespołu XC Racing.

Więcej szczegółów

489,99 zł brutto

Tags:
 • Udostępnij:

  Ostatnie egzemplarze!

  Cechy:
  Te spodenki na szelkach inspirowane wyścigami zapewnią Ci wygodę nawet podczas najdłuższych przejażdżek.
  Wyściółka SCOTT +++ Pro
  Unikalny chwytak z szeroką nogą z bezpośrednio nałożonym silikonem dla wykończenia niskoprofilowego
  Mniejsze miękkie paski na szelkach dla dodatkowego komfortu
  Siatka 3D zapewnia wysoki stopień wentylacji
  Wyściółka: +++ Pro Wyściółka dla mężczyzn
  Szczupła/powyżej kolana


  Dane techniczne:

  Materiał główny: 82% poliamid 18% elastan
  Wstawka 1: 96% poliester 4% elastan
  Wkładka 2: 80% poliamid, 20% elastan
  Około. Waga: 185g


  Technologia:

  DUROxpand rozciągliwa dzianina w 2 kierunkach z szybkoschnącą dzianiną DRYOxcell

  Duroxpand:
  Materiał DUROxpand, rozciągliwy w czterech kierunkach, zapewnia swobodę ruchów i elastyczność podczas przygód, które wymagają większej dynamiki.

  Rozciągliwość w 4 kierunkach:
  Wyróżnione na przywieszce DUROxpand. Oznacza zdolność tkaniny do rozciągania się w czterech kierunkach, co zapewnia większą swobodę ruchów.

  Dryoxcell:
  Tkaniny DRYOxcell mają za zadanie szybciej schnąć, chroniąc przed nasyceniem. Ta szybkoschnąca technologia polega na odprowadzaniu wilgoci ze skóry i rozpraszaniu jej w tkaninie na większej powierzchni. Przyspiesza to czas potrzebny do odparowania, zapewniając suchość i wygodę przez dłuższy czas.

  Brak opinii.

  Napisz recenzję.

  spodenki Scott RC Pro +++

  spodenki Scott RC Pro +++

  Krótkie spodenki na szelkach SCOTT RC Pro +++ są eleganckie i stylowe, z unikalnym uchwytem na szerokie nogawki z bezpośrednio nakładanym silikonem, który zapewnia niskoprofilowe wykończenie i lepszy komfort. Wyposażone w wyściółkę SCOTT +++ Pro, oddychający materiał i siateczkowe wstawki wentylacyjne, są to najlepszy wybór dla naszych zawodników zespołu XC Racing.

  30 - podobne produkty


  Udostępnij: