Kategorie

O nas


Firma K2
 istnieje od 1999r. Obecnie prowadzimy działalność w dwóch sklepach stacjonarnych i jednym sezonowym, który mieści się w Czarnej Górze obok kolei KLF. Czynny jest tylko w sezonie zimowym. Jesteśmy częścią sieci "Dobre Sklepy Rowerowe". Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu rowerowego. W naszej stałej ofercie znajduje się wiele modeli rowerów górskich, trekingowych, crossowych, miejskich i dziecięcych jak również szeroki wybór części i odzieży rowerowej. W ofercie mamy także rolki, akcesoria do pływania, akcesoria turystyczne, plecaki, namioty, śpiwory, kuchenki i kartusze i odzież turystyczną. Chcąc pomóc Państwu w realizacji marzeń oferujemy kredyty ratalne, które są łatwym  i szybkim sposobem na zakupy w nazsych sklepach.

Gwarancją naszych usług jest współpraca z najlepszymi firmami takimi jak: SCOTT, AUTHOR, MERIDA, ROMET, CUBE, AGANG, BASIL, BIEMME, CAT EYE, DARTMOOR, FINISH LINE, HAMAX, HAYES, MET, PANRACER ,PARKTOOL, SALOMON, SAN MARCO, SIDI, SKS, UVEX, VIKING, ZIENER, LEKI, 4F, CAMPAGNOLO i wielu innych.
 
Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełna ofertą sprzętu i akcesoriów przez nas oferowanych, snowbordowych oraz odzieży sportowj i butów trekingowych. Dużego wyboru sprzętu biegowego.
 
Zachęcamy również do skorzystaniaz naszego serwisu rowerowego i zimowego [narciarskiego i snowbordowego].
 
 
Dorota  tel. 664 186 802 -  instruktorka narciarstwa biegowego PZN i instruktorka Nordic Walking
Marcin  tel. 662 260 632 - odbiera sam szef:)
Darek  tel. 570 878 995 - najlepszy serwisant no i oczywiście sprzedawca, były zawodnik grupy Zawodowej Grupy Kolarskiej Legii Warszawa oraz BDC