Kategorie

Blog - whats new?

CAŁKOWICIE NOWY SCOTT RANSOM

CAŁKOWICIE NOWY SCOTT RANSOM

PORUSZ GÓRY - CAŁKOWICIE NOWY RANSOM Givisiez, Szwajcaria. 1 lutego 2024. Przedstawiamy ZUPEŁNIE NOWEGO Ransoma, nowoczesną maszynę enduro dla zawodników i bikeparkowych specjalistów! Maszyna do wyścigów enduro, szczur parkowy, fenomen przygód all-mountain - oto zupełnie nowy Ransom. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności zjazdowej i zawsze inspirującej jeździe, zabójcza geometria Ransom jest połączona z nadprzyrodzoną kinematyką zawieszenia, co daje rower, który nie przyjmuje "nie" za odpowiedź.Opracowany w ścisłej współpracy z zawodnikami  SCOTT World Cup Enduro i światowej klasy freeriderami, całkowicie nowy Ransom jest wyposażony w opatentowaną przez SCOTT technologię zintegrowanego zawieszenia (IST) w połączeniu z całkowicie nowym 6-zawiasowym układem kinematycznym, który zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy.Zainteresowany? Tak myśleliśmy.Czytaj dalej, aby poznać nowego Ransoma i jego technologie poniżej.
Czytaj dalej
Nowa kolekcja SCOTT ULTD.

Nowa kolekcja SCOTT ULTD.

Kolekcja ULTD. jest wyrazem naszej miłości do jazdy. Wykonana z materiałów o wysokiej wydajności i odrobiną stylu, aby wyrazić siebie tak, jak chcesz. Niezależnie od tego, czy są to najcięższe sesje treningowe, czy swobodna niedzielna przejażdżka.
Czytaj dalej
CAŁKOWICIE NOWY SCOTT VOLTAGE eRIDE

CAŁKOWICIE NOWY SCOTT VOLTAGE eRIDE

CAŁKOWICIE NOWY VOLTAGE eRIDE Przedstawiamy ZUPEŁNIE NOWY Voltage, lekki elektryczny trailowy rower SCOTT opracowany, aby zabrać Cię w miejsca, o których wcześniej mogłeś tylko pomarzyć. Poznaj TERAZ i zobacz światło!
Czytaj dalej