Poznaj szosową kolekcję RC

Givisiez, Szwajcaria. Kwiecień 2022. Dzięki dziesięcioleciom doświadczeń w pracy ze światowej klasy sportowcami rywalizującymi na najwyższym poziomie, wyścigi są integralną częścią DNA firmy SCOTT. Oznaczenie RC - Race Concept - jest synonimem produktów SCOTT, które zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym poziomie wydajności, dla oddanych kolarzy, którzy chcą być najlepsi. Od rowerów przygotowanych do wyścigów, przez koszulki, spodenki, kaski i buty, produkty RC zawierają najwyższy poziom jakości, technologii i innowacji w całej kolekcji.

Kolekcja szosowa RC jest poświęcona bezkompromisowym osiągom. Zainspirowana szybkim rowerem Foil RC, produkty RC Ultimate wykorzystują innowacyjne tkaniny i konstrukcje, aby zoptymalizować aerodynamikę. Produkty RC Premium, stworzone z myślą o kolarzach, są niezwykle lekkie i oddychające, dzięki czemu zawodnicy są szybcy aż do samej mety.

RC Ultimate szosowa kolekcja
Kolekcja RC Ultimate Road reprezentuje zupełnie nowy standard odzieży i sprzętu kolarskiego o wysokiej wydajności. Zaprojektowana z myślą o optymalnej prędkości i aerodynamice, kolekcja ta została stworzona dla naszych światowej klasy zawodników szosowych, aby wygrywali każdą jazdę. Dzięki odzieży wyposażonej w technologię Graphene Yarn - wyjątkowo termoregulacyjną i aerodynamiczną tkaninę - oraz sprzętowi, w tym kaskom i butom stworzonym z myślą o wydajności mocy i szybkości, kolekcja ta zapewni kolarzom zwycięstwo w tym segmencie.

 

 

SCOTT RC ULTIMATE GRAPHENE MEN'S KOSZULKA

Ultimate Graphene Jersey jest wyposażona w unikalną, zintegrowaną technologię przędzy grafenowej (GYT), dzięki czemu oferuje wyjątkową regulację temperatury i aerodynamiczne struktury. Reprezentuje ona zupełnie nową erę w dziedzinie wyczynowej odzieży kolarskiej.

 

SCOTT RC ULTIMATE ++++ MEN'S SPODENKI

To najbardziej funkcjonalne i zaawansowane spodenki z szelkami, jakie kiedykolwiek powstały. Aby to osiągnąć, całkowicie przeprojektowaliśmy naszą dotychczasową kolekcję spodenek. Mniejsza liczba szwów zapewnia stałe wsparcie, mniejszą wagę i większy komfort. Nowością jest również innowacyjne, zintegrowane logo oraz silikonowy pasek zapewniający pewne dopasowanie, dzięki czemu spodenki nie zsuwają się.

 

 

SCOTT CADENCE PLUS (CE) KASK

Cadence Plus został zaprojektowany i stworzony dla naszych światowej klasy sportowców szosowych i triathlonistów. Wykorzystaliśmy nasze bogate doświadczenie w dziedzinie aerodynamiki, aby stworzyć jeden z najszybszych i najlepiej wentylowanych kasków w swojej klasie. System MIPS® z technologią SCOTT AIR posiada unikalną konstrukcję, która jeszcze bardziej poprawia wentylację.

 

SCOTT ROAD RC ULTIMATE BUTY

Technologia i komfort spotykają się w bucie SCOTT Road RC Ultimate. Połączyliśmy Carbitex z tekstylną siateczką, aby stworzyć wyjątkowo wygodny i oddychający materiał cholewki, jednocześnie pozwalając Ci przenieść całą energię bezpośrednio na pedały. Włókna węglowe HMX zapewniają niespotykaną sztywność i lekkość podeszwy.

     

 

RC Premium szosowa kolekcja
Szosowa kolekcja RC Premium jest lekka, oddychająca i zapewnia optymalne osiągi na podjazdach, dzięki ścisłemu dopasowaniu, eleganckiemu wzornictwu i wyjątkowej wentylacji. Dzięki koszulkom i spodenkom z innowacyjnymi, odprowadzającymi wilgoć materiałami, kaskom i butom o najniższej wadze i najlepszej wentylacji w swojej klasie, kolekcja ta zapewnia komfort i wydajność na najwyższym poziomie, gdziekolwiek prowadzi droga.

 

     

SCOTT RC PREMIUM MEN'S SHORT KOSZULKA

Koszulka z krótkim rękawem SCOTT RC Premium to wysokiej klasy koszulka z pełnym zamkiem błyskawicznym i anatomicznie ukształtowanym krojem, który dostosowuje się do ruchów i potrzeb kolarza wyścigowego. W trzech klasycznych kieszeniach tylnych z jedną kieszenią wodoodporną można łatwo przechowywać wszystko, czego potrzebujesz.

 

SCOTT RC PREMIUM ++++ SPODENKI

Spodenki rowerowe SCOTT RC Premium oferują wszystko, czego potrzebują kolarze wymagający wysokiej jakości materiałów, optymalnego dopasowania, najnowszych technologii i swobodnego wyglądu. Połączenie lekkiej i bardzo dobrze odprowadzającej wilgoć tkaniny Lycra zapewnia niezrównany komfort. Zawsze jeździsz wygodnie i stylowo, niezależnie od tego, dokąd prowadzi droga.

     
 

SCOTT CENTRIC PLUS (CE) KASK

Nowy SCOTT Centric Plus został specjalnie zaprojektowany i opracowany dla naszych światowej klasy kolarzy szosowych i górskich. Wykorzystaliśmy naszą rozległą wiedzę na temat aerodynamiki i stworzyliśmy jeden z najlżejszych i najlepiej wentylowanych kasków w swojej klasie.

 

SCOTT ROAD RC EVO BUTY

SCOTT Road RC Evo to but dla Ciebie. Przygotowany do ataku, posiada ultra wygodną, laminowaną cholewkę z TPU i siateczki. Dwustrefowy system dopasowania BOA® Li2 Fit System umożliwia bieżącą regulację dopsaowania do stopy. Dla optymalnego wsparcia stopy, wkładka ErgoLogic posiada regulowane podparcie łuku i  śródstopia.