KASK K2 RANT PRO


Nowy produkt

Kask Rant świetnie chroni głowę i zachodzi dość nisko na czoło - w modelu PRO na sezon 2011/12 w zestawie znajduje się  Baseline AUDIO System – słuchawki stereo, które umieszczone są w miękkich zausznikach. 

Więcej szczegółów

329,00 zł brutto

Tags:
 • Udostępnij:

  • Darmowa wysyłka
   już od 300 zł

  Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Przewód poprowadzony od obu słuchawek wyposażony jest w małego jack-a (3.5) , dzięki czemu bez problemu do tego zestawu podłączyć można muze z discmena mp3, mp4, iphone czy telefonu. 
  Dodatkowe zalety tego kasku to solidna budowa skorupy wyposażonej w wentylacje, odpinane zauszniki, demontowana do prania wewnętrzna wkładka, bezpieczne i wygodne zapięcie oraz zaczep na gogle.W zestawie znajduje się 
  Bandana Face Shield, który łatwo zakłada się na wkładki zauszne. Bandama jest przypinana z obu stron na rzepy, dzięki temu szybko można ją zapiąć i odpiąć bez konieczności zdejmowania kasku. Świetnie chroni szyje, usta i nos przed zimnem i mroźnym wiatrem a w połaczeniu z goglami zapewnia całkowitą ochronę twarz.  
  Konstrukcja: Hard-Shell 
  Certyfikat bezpieczeństwa ASTM/CE
  Wyposażenie: 
  • Hard-Shell - Konstrukcje Hard-Shell stworzono z myślą o trwałości i stylowym wyglądzie niezależnie od ilości wypraw, na które je zabierzesz. Kaski Hard-Shell uchronią twoją głowę dzięki leciutkiej piance EPS połączonej ze skorupą ABS, która zniweluje efekty codziennych uderzeń. 
  • Passive Chanel Venting™ - pasywny system wentylacyjny składający się z okrągłych otworów wlotowych na czole kasku oraz okrągłych otworów wylotowych na potylicy. System zapewnia optymalny przepływ powietrza, zapewniając odpowiedni poziom wentylacji 
  • Full-Wrap Liner System - Ta wypełniająca, łatwa w czyszczeniu wkładka jest jak przytulna kołyska dla Twojej głowy, tworząca idealne dopasowanie kasków K2. Zawiera siatkę ciemieniową, która odciąga wilgoć i oddycha, zapobiegając przegrzaniu. Full-Wrap Liner System gładko łączy się z K2dialed Fit System i K2 Baseline Audio, zapewniając niepowtarzalne doświadczenia. Brak przerw w materiale oznacza lepsze dopasowanie i większy komfort. 
  • Level 1 Baseline Audio System - System K2 Baseline Audio™ dostarczają muzykę do Twych uszu oraz/ lub synchronizacji z Twoim telefonem. Słuchawki wbudowane są w Baseline Audio Earpads w określonych kaskach K2. Umiejscowienie jest tak pomyślane, że nie zauważysz ich obecności dopóki nie włączysz muzyki. Jeżeli wolisz jeździć bez hałasu lub podłączonego telefonu, możesz łatwo wyjąć słuchawki z kasku. Nie ma potrzeby kupowania dodatkowych akcesoriów czy przejściówek dla Twojego sprzętu muzycznego lub telefonu, kiedy wszystko, czego potrzebujesz, dostarczone jest w kasku. System Baseline Audio występuje w trzech odmianach. W tym kasku zastosowany jest Poziom 1 Baseline Audio. Zintegrowane słuchawki i regulacja głośności łączące się z twoim odtwarzaczem by muzyka byłą przy tobie. 
  • Praktyczne, wygodne i bezpieczne zapięcie kasku pod brodą 
  • Zapięcie gogli Alloy
  • Waga: tylko 530 g. 

  Rozmiary: 
  M (55-59cm)

  Brak opinii.

  Napisz recenzję.

  KASK K2 RANT PRO

  KASK K2 RANT PRO

  Kask Rant świetnie chroni głowę i zachodzi dość nisko na czoło - w modelu PRO na sezon 2011/12 w zestawie znajduje się  Baseline AUDIO System – słuchawki stereo, które umieszczone są w miękkich zausznikach. 

  30 - podobne produkty


  Udostępnij: