Nowa platforma Spark oferuje nam trzy rodzaje wielkości kół i trzy różne skoki zawieszenia. Rama Spark RC 700 SL waży tylko 1749 g (razem z damperem). Rama  Spark RC 900 SL waży 1779 g (razem z damperem)


 

Nowy Spark RCNajnowsza generacja Scale i Sparka w wersji RC zbudowana została z najlżejszych komponentów dostępnych na rynku, to są  najbardziej wyścigowe modele jakie kiedykolwiek zostały zbudowane przez SCOTT.

Dzięki standardowi Boost wszystkie nasze ramy RC 1x zostały zoptymalizowane są jeszcze bardziej sztywne. Nowa rodzina RC składa się z 16 wysokiej klasy modeli dedykowanych ściganiu się. Grupa RC zawiera wszystkie opcje :hardtail, full , 27'5, 29''. Wszystkie modele posiadają 100 mm skok zawieszenia.


 
Rama Spark  - wielkość koła, skok, materiał Ramy : 

"Nowy Spark zbudowany jest przy zastosowaniu samych wyścigowych technologii, nie mogłem prosić o nic lepszego "
Nino Schurter, 4x Mistrz Świata

 


 

NOWY Scale


Nowa platforma Scale oferuje nam trzy rodzaje wielkości kół i trzy różne skoki zawieszenia. Rama Scale RC SL (oba modele 700 i 900) waży tylko 849 g.


 

NOWY Scale RCNowy model Scale to równowaga pomiędzy wszystkimi ulepszeniami, które chcieliśmy zastosować aby rower był lekki, komfortowy, sztywny i doskonale przenosił moc. Im bardziej zaawansowane technologie, które połączyliśmy w całość tym mniej kompromisów, które zmniejsza wydajność i przyjemność z jazdy.

Nasza uwaga o detale sprawia, że nasze ramy są najlepsze w swojej klasie i nic nas nie zatrzyma przed udoskonalaniem ich w nieskończoność, nawet jeśli wymagają kolejnych optymalizacji, które wymagają od nas dużego wysiłku. Dla nas, tworzenie wyjątkowych rowerów to nie jest droga na skróty. #NOSHORTCUTSNOWY CentricNowy kask Centric Plus został zaprojektowane i opracowany wspólnie z naszymi światowymi zawodnikami zarówno MTB jak i szosowymi. Nasza rozległa wiedza na temat aerodynamiki ułatwia nam zaprojektowanie produktu, który jest doskonale wentylowany i stawia jak najmniejsze opory powietrza. Osiągnęliśmy to poprzez optymalizację przepływu powietrza, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz kasku. Kask Centric Plus weź swoją głowę i wejdź do gry.


Linia Syncros SL


 

 
 


Czuj się wolny udostępniaj nasze nowości w sieci, będzie nam miło jak otagujesz je  #SCOTTWEEK.


SPECYFIKACJE:

Specyfikacja techniczna Spark 2017  [PDF]

Specyfikacja techniczna Scale 2017  [PDF]

Specyfikacja techniczna Kask Centric Plus 2017  [PDF]